Resim Boyutu Küçültme

JPG, PNG, GIF formatındaki fotoğraflarınızı sıkıştırarak boyutunu küçültün. Türkiye'nin ücretsiz online en iyi image compress servisi, hizmeti.

Bir resmi buraya sürükleyip bırakın

- veya -

Bir resim seçin

Maksimum yükleme dosyası boyutu: 120 MB

Ön izleme Dosya adı Durum Eski Boyut Yeni Boyut kaydedildi Eylem
-- -- -- İndirmek

Görsel sıkıştırma hizmetimiz ile sizde BeConvert ile ücretsiz ve online bir şekilde görsellerinizi ve fotoğraflarınızı çok az bir kalite kaybı ile sıkıştırabilirsiniz. Yeni nesil sıkıştırma sistemimiz ile kalite kaybını en aza indiren BeConvert Image Compress hizmeti ile sizde görsellerinizi daha az mb'lı halleri ile sitenize yükleyebilirsiniz.

Cihazınızdan PNG,JPG ve JPEG formatlarında resimlerinizi seçerek resim boyutunu düşürmek, resim boyutu küçültme aracıyla mümkün.

Fotoğraf Boyutu Küçültme

Fotoğraflarınızın boyutunu ve mb'larını düşürmek için tek yapmanız gereken ilgili fotoğrafınızı Buraya Sürükleyin yazısının üstüne doğru sürükleyip bırakmak. Ardından bir kaç saniye içerisinde yeni nesil fotoğraf sıkıştırma sistemimiz size kaliteden ödün vermeden daha az megabaytlı fotoğrafınızı indirmenize izin verecek. Fotoğraf sıkıştırma sistemi için herhangibir ücret ödemeden ve fotoğraf yükleme boyutuna takılmadan sizde istediğiniz fotoğraflarınızı online fotoğraf küçültme hizmetini alabilirsiniz. Böylelikle fotoğraf boyutu küçültme işlemini bir kaç saniyede halletmiş olabilirsiniz.

Jpeg JPG Boyut Küçültme

BeConvert Img Compress sistemi ile birlikte JPG boyut küçültme, PNG boyut küçültme, JPEG boyut küçültme işlemlerini tek bir adres üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. BeConvert Görsel Sıkıştırma sistemi size en hızlı ve online bir yol sunarken resim küçültme işlemi yapılan görsellerin de kalitesini bozmadan size daha küçük boyutlar ile görselinizi vermekte.

İmage compressor

İmage Compress ile sizde tüm fotoğraf ve görsel uzantılarını tek bir sayfa üzerinden kolaylıkla kalitesi bozulmadan sıkıştırabilirsiniz. JPG Compress, PNG Compress, JPEG Compress işlemleri için BeConvert İmage Compress sayfasında fotoğraf küçültme, fotoğraf boyutu küçültme, resim boyutu küçültme, resim mb küçültme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Cookies!

Size web sitemizde en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.